Αθλ.Κολυμβ.Ακαδημία "Δελφίνια Πτολεμαϊδας"
Home Νέα Latest ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΕΠΙΤΥΧΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ
ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΕΠΙΤΥΧΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ PDF Print E-mail
Written by Administrator   
Tuesday, 20 November 2012 22:07

ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

ΑΚΡΩΣ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΗ Η ΦΙΛΙΚΗ ΧΕΙΜΕΡΙΝΗ ΗΜΕΡΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ ΚΑΙ ΝΕΩΝ ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ

Χαρακτήρα «γιορτής» απέκτησε η φιλική χειμερινή ημερίδα ακαδημιών και νέων προαγωνιστικών, που πραγματοποιήθηκε στο Δημοτικό Κολυμβητήριο Πτολεμαΐδας το Σάββατο 17 Νοεμβρίου με τα παιδιά να είναι άκρως ενθουσιασμένα και προετοιμασμένα για τους αγώνες αποδεικνύοντας για μία ακόμα φορά την μεγάλη τους αγάπη και χαρά για την κολύμβηση.

 

Την διοργάνωση ανέλαβε και ολοκλήρωσε, με άκρα επιτυχία, η Αθλητική Κολυμβητική Ακαδημία «ΔΕΛΦΙΝΙΑ» Πτολεμαΐδας στο πλαίσιο πάντα της αδιάλειπτης προσπάθειας για την καλλιέργεια της «ιδέας» της κολύμβησης και την προώθησή της, της ανάπτυξης υγιούς αθλητικής άμιλλας και την ενδυνάμωση της συνεργασίας μεταξύ των συμμετεχόντων.

Περαιτέρω σημαντικός στόχος τέτοιου είδους διοργανώσεων είναι να δοθεί η δυνατότητα απόκτησης όσο το δυνατόν περισσότερων εμπειρικών από τους μικρούς κολυμβητές έτσι ώστε να αναπτύξουν πολύ γρήγορα τα εφόδια που χρειάζονται για τις επίσημες αγωνιστικές.

Η φιλική ημερίδα αφορούσε παιδιά που έχουν γεννηθεί τα έτη: 2006(7 ετών), 2005(8 ετών), 2004(9 ετών), 2003(10 ετών), 2002(11 ετών) και 2001(12 ετών).

Γραφείο Τύπου

 

ΑΚΟΛΟΥΘΕΙ Η START LIST

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΦΙΛΙΚΗΣ ΗΜΕΡΙΔΑΣ 17.11.2012

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 1ο

50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7 ΕΤΩΝ ΣΧΟΛΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2

3

4 ΖΑΜΠΡΟΥ ΑΝΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.07.38

5 ΔΕΛΗΜΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.32.72

6 ΓΚΟΥΜΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ

ΣΕΙΡΑ 2η

1

2 ΠΕΪΟΥ ΓΑΒΡΙΗΛΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 42.04

3 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 42.91

4 ΚΑΤΟΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 47.32

5 ΠΑΣΑΛΙΔΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 42.24

6 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 43.18

7 ΜΗΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ

ΣΕΙΡΑ 3η

1

2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 45.62

3 ΠΑΤΣΙΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 49.27

4 ΤΣΟΛΑΚΗ ΟΛΓΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ

5 ΤΣΑΠΩΝΗ ΕΡΜΙΟΝΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ

6 ΚΟΝΤΑΚΑ ΕΛΕΝΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 48.77

7 ΛΙΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 48.29

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 2ο

50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 43.98

3 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΞΑΝΘΗΠΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 55.40

4 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 55.88

5 ΚΟΥΣΗ ΦΕΝΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.11.73

6 ΤΑΜΠΑΚΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 53.94

7 ΛΙΤΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 58.53

ΣΕΙΡΑ 2η

1 ΖΙΑΜΠΡΑ ΕΛΕΟΝΟΡΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.08.36

2 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 58.32

3 ΕΜΠΕΣΛΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 57.32

4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

5 ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.13.32

6 ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΙΡΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.01.45

7 ΝΤΑΛΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.02.49

ΣΕΙΡΑ 3η

1

2 ΣΚΟΥΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 43.99

3 ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 40.62

4 ΜΥΦΤΑΡΗ ΙΡΙΑΙΤΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 51.73

5 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 37.81

6 ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 44.00

ΣΕΙΡΑ 4η

1

2 ΚΑΡΑΣΙΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ

3 ΠΡΑΓΚΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ

4 ΤΖΑΜΟΥΡΤΖΗ ΒΑΓΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΕΔΙΛΑ

5 ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ

6 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ

ΣΕΙΡΑ 5η

1 ΤΕΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ

2 ΜΕΣΗΡΗ ΕΛΕΝΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΕΔΙΛΑ 2004

3 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ

4 ΤΑΦΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ

5 ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ

6 ΜΠΙΣΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 3ο

50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΓΡΑΦΙΑ 45.15

2 ΚΟΥΡΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 47.48

3 ΚΑΡΑΚΛΑΝΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

4 ΓΟΤΟΥΧΙΔΟΥ ΕΛΛΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 44.32

5 ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 51.47

6 ΒΕΡΙΚΟΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 47.05

7 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 53.07

ΣΕΙΡΑ 2η

1

2 ΦΛΩΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

3 ΤΑΦΑΚΗ ΒΑΣΩ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

4 ΖΙΩΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.03.58

5 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΝΟΡΙΑΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 54.83

6 ΛΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.15.00

7 ΚΟΥΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

ΣΕΙΡΑ 3η

1

2 ΜΠΑΛΤΖΗ ΖΩΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 46.73

3 ΚΛΗΜΑΝΤΑΚΗ ΣΑΒΒΙΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

4 ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 58.60

5 ΤΣΙΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

6 ΔΕΣΠΟΙΝΙΑΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.01.57

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 4ο

50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2 ΑΠΡΙΛΗ ΜΑΡΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

3 ΜΠΕΚΕΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 48.96

4 ΤΣΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 40.46

5 ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 48.63

6 ΜΠΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 47.68

7 ΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 46.72

ΣΕΙΡΑ 2η

1

2 ΤΣΑΤΣΑΝΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

3 ΤΣΑΛΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ ΚΑΣΙΑΝΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 45.11

4 ΜΑΝΗ ΕΛΕΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 54.14

5 ΔΑΛΛΗ ΑΡΤΕΜΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.33.47

6 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

7 ΘΕΝΤΟΡΕΓΚΟ ΓΕΩΡΓΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

ΣΕΙΡΑ 3η

1

2 ΚΑΡΑΚΛΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.08.54

3 ΤΑΦΑΚΗ ΕΥΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.01.86

4 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΟΦΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

5 ΔΑΛΑΚΑ ΖΩΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.16.74

6 ΤΖΙΩΝΑ ΕΛΕΝΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.11.51

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 5ο

50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2 ΜΕΝΤΕΚΙΔΟΥ ΒΑΣΩ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

3 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 46.51

4 ΦΛΩΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

5 ΜΠΕΚΕΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 47.00

6 ΤΙΜΟΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 51.74

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 6ο

50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 2η

1

2

3 ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

4 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΡΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 50.60

5 ΛΙΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 37.23

6 ΚΑΡΥΔΟΥ ΒΕΦΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

ΣΕΙΡΑ 3η

1

2 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 41.28

3 ΤΑΦΑΚΗ ΕΥΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

4 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 46.76

6 ΚΩΣΤΕΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.04.05

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 7ο

50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 13 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΠΑΝΩ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2

3 ΜΕΝΤΕΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1999 38.69

4 ΤΣΑΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2000 44.31

5 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΖΩΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2000

6 ΤΟΥΤΖΑΡΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2000 42.18

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 8ο

50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 7 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2

3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.08.15

4 ΜΩΗΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

5 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.21.00

ΣΕΙΡΑ 2η

1 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 50.84

2 ΜΩΡΑΛΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 45.47

3 ΣΠΑΝΟΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 40.29

4 ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 44.38

5 ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 44.46

6 ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ

7 ΡΩΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ

ΣΕΙΡΑ 3η

1

2 ΛΟΦΤΣΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ

3 ΠΟΓΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 38.89

4 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 44.13

5 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 48.56

6 ΣΙΔΕΡΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 50.29

7 ΣΙΔΗΡΕΝΙΟΣΝΙΚΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 42.25

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 9ο

50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 8 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1 ΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 59.79

2 ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

3 ΤΣΑΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 48.31

4 ΖΙΑΜΠΡΑΣ ΑΙΟΛΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 48.07

5 ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 45.56

6 ΜΟΥΤΣΙΟΥΝΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

7 ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.07.30

ΣΕΙΡΑ 2η

1

2 ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 56.87

3 ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ ΦΑΝΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.08.29

4 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

5 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.02.13

6 ΒΑΝΤΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.10.39

ΣΕΙΡΑ 3η

1

2 ΚΟΥΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 39.60

3 ΤΣΑΒΔΑΡΑΣ ΝΙΚΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 40.59

4 ΚΟΝΤΑΚΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 40.26

5 ΑΝΑΝΙΑΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 44.48

6 ΣΑΡΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 46.22

7 ΜΠΟΥΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 48.84

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 10ο

50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2 ΔΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.07.96

3 ΛΕΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗ. 1.07.71

4 ΖΙΑΜΠΡΑΣ ΑΡΙΩΝ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 42.71

5 ΖΗΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

6 ΜΑΚΡΟΛΙΟΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.00.56

7 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 41.46

ΣΕΙΡΑ 2η

1

2 ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 47,44

3 ΠΡΑΓΚΑΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 47.84

4 ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 54.08

5 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

6 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

7 ΤΟΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 54.34

ΣΕΙΡΑ 3η

1

2 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

3 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 56.61

4 ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

5 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.00.38

6 ΠΟΓΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

7 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

ΣΕΙΡΑ 4η

1

2

3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΕΔΙΛΑ

4 ΠΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΕΔΙΛΑ 48.33

5 ΤΣΑΓΚΑΡΛΗΣ ΠΑΡΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΕΔΙΛΑ 59.67

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 11ο

50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2 ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

3 ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

4 ΣΑΚΟΡΑΦΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 46.35

5 ΝΤΑΦΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

6 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 45.66

7 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 47.58

ΣΕΙΡΑ 2η

1

2 ΜΠΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

3 ΒΑΤΖΗΚΑΣ ΑΡΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

4 ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 48.99

5 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 55.48

6 ΦΑΝΑΡΑΣ ΦΩΤΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 55.66

ΣΕΙΡΑ 3η

1

2

3 ΖΗΝΟΒΙΟΣ ΦΩΤΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

4 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 52.19

5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

6 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 57.77

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 12ο

50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2

3 ΜΠΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.02.12 2003

4 ΓΟΥΡΖΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 45.99

5 ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 49.89

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 13ο

50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 40.23

2 ΧΟΝΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 46.31

4 ΕΤΣΙΡΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

5 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 43.62

6 ΒΙΤΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 42.70

7 ΔΑΦΚΑΣ ΜΗΝΑΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 41.99

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 14ο

50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 13 ΕΤΩΝ & ΠΑΝΩ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2

3 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 38.73

4 ΤΟΥΛΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 37.08

5 ΦΩΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 35.66

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 15ο

50 ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2

3 ΖΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΟΝΟΡΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

4 ΛΙΤΣΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.03.25

5 ΓΟΥΛΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.11.86

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 16ο

50 ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2

3 ΜΑΥΡΙΚΗ ΗΡΩ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

4 ΛΙΟΥΡΗ ΣΤΕΛΛΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.05.43

5 ΓΟΤΟΥΧΙΔΟΥ ΕΛΛΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.00.66

6 ΜΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.09.44

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 17ο

50 ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 &11 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2 ΛΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 55.44

3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 57.74

4 ΜΠΙΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 57.32

5 ΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 57.80

6 ΣΥΝΛΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.03.40

7 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.00.56 2002

ΣΕΙΡΑ 2η

1

2 ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2000 51.52

3 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

4 ΘΕΝΤΟΡΕΓΚΟ ΓΕΩΡΓΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

5 ΜΠΙΛΙΟΥΣΗ ΤΑΤΙΑΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 57.17

6 ΜΑΝΗ ΕΛΕΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.13.29

7 ΚΟΥΛΟΥΜΠΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2001

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 18ο

50 ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 8 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2

3

4 ΖΙΑΜΠΡΑΣ ΑΙΟΛΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.12.81

5 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.22.56

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 19ο

50 ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.01.45

3 ΖΗΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

4 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 49.11

5 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

6 ΤΣΟΥΚΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 57.65

ΣΕΙΡΑ 2η

1

2 ΘΥΜΙΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 53.20

3 ΜΑΥΡΙΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

4 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.05.75

5 ΠΑΝΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

6 ΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 20ο

50 ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2

3 ΣΑΚΟΡΑΦΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 57.38

4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 56.58

5 ΚΟΥΡΤΙΔΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 58.56

6 ΤΑΧΜΑΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.05.23

7

8

ΣΕΙΡΑ 2η

1

2

3 ΜΟΥΡΑΤΟΓΛΟΥ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.12.29

4 ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 55.98

5 ΚΩΣΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

6 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 21ο

50 ΠΡΟΣΘΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2

3 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 51.02

4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 52.48

5 ΔΑΦΚΑΣ ΜΗΝΑΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 56.14

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 22ο

50 ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2

3 ΖΑΜΠΡΟΥ ΑΝΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.08.74

4 ΔΕΛΗΜΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.27.54

5 ΓΚΟΥΜΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

6 ΚΟΥΛΙΔΟΥ ΛΟΥΙΖΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.09.20

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 23ο

50 ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

3 ΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

4 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΞΑΝΘΙΠΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 55.00

5 ΠΑΣΣΑΛΗ ΑΣΠΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.06.68

6 ΓΟΥΛΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.14.86

7 ΕΛΟΡ ΝΑΝΤΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.25.18

ΣΕΙΡΑ 2η

1

2 ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

3 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

4 ΝΤΑΛΛΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

5 ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

6 ΣΚΟΥΜΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

7 ΤΑΜΠΑΚΑΚΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

ΣΕΙΡΑ 3η

1

2 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.08.09

3 ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΙΡΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.00.91

4 ΚΑΡΑΚΛΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.22.86

5 ΚΟΥΣΗ ΦΕΝΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.11.42

6 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.01.30

7 ΖΑΜΠΡΟΥ ΕΛΕΟΝΟΡΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.19.35

ΣΕΙΡΑ 4η

1

2 ΚΕΒΡΕΚΙΔΟΥ ΑΝΝΥ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

3 ΜΥΦΤΑΡΗ ΙΡΙΑΙΤΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

4 ΕΜΠΕΣΛΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.04.44

5 ΚΑΡΑΠΑΤΣΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΑΓΩΝΙΣΜΑ 24ο

50 ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1 ΜΠΑΛΤΖΗ ΖΩΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 50.42

2 ΡΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 57.60

3 ΒΕΡΙΚΟΚΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 56.02

4 ΜΑΥΡΙΚΗ ΗΡΩ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.07.92

5 ΜΥΛΩΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 58.96

6 ΜΑΤΣΑΡΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.14.03

7 ΤΑΦΑΚΗ ΒΑΣΩ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

ΣΕΙΡΑ 2η

1 ΦΛΩΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

2 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.39.29

3 ΖΙΩΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.09.67

4 ΚΟΥΡΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

5 ΛΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

6 ΚΑΜΠΟΥΡΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.08.10

7 ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 59.63

ΣΕΙΡΑ 3η

1

2 ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.13.86

3 ΚΟΥΡΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

4 ΛΙΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.11.42

5 ΚΛΗΜΑΝΤΑΚΗ ΣΑΒΒΙΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

6 ΚΑΤΖΕΛΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

7 ΤΣΙΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

8 ΔΕΣΠΟΙΝΙΑΔΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.00.60

ΣΕΙΡΑ 4η

1

2 ΤΖΑΜΟΥΡΤΖΗ ΒΑΓΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΕΔΙΛΑ 56.38 2005

3 ΔΟΥΝΑ ΜΑΡΙΑΡΕΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 1.02.48

4 ΚΩΣΤΕΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 45.31

5 ΠΑΛΙΚΑΡΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 47.50

6 ΤΡΥΦΩΝΟΣ ΟΛΓΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 49.60

7 ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 44.16

ΣΕΙΡΑ 5η

1

2 ΚΟΒΛΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 46.61

3 ΜΕΣΗΡΗ ΕΛΕΝΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΕΔΙΛΑ 43.28

4 ΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 48.14

5 ΔΕΛΙΔΗΜΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ

6 ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 50.76

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 25ο

50 ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2 ΤΣΑΛΤΑΜΠΑΣΙΔΟΥ ΚΑΣΙΑΝΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 49.41

3 ΛΟΥΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 49.71

4 ΛΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 45.86

5 ΑΠΡΙΛΗ ΜΑΡΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

6 ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 52.60

7 ΣΥΝΛΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 58.00

ΣΕΙΡΑ 2η

1

2 ΔΑΛΛΗ ΑΡΤΕΜΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.14.28

3 ΤΣΑΤΣΑΝΙΔΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

4 ΜΠΕΚΕΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 57.39

5 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΞΕΝΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

6 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 59.62

7 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΡΟΖΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

ΣΕΙΡΑ 3η

1

2 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.09.68

3 ΤΑΦΑΚΗ ΕΥΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.06.54

4 ΛΟΤΣΙΟΥ ΓΛΥΚΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

5 ΔΑΛΑΚΑ ΖΩΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.22.00

6 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΟΦΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

7 ΤΖΙΩΝΑ ΕΛΕΝΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.27.04

ΣΕΙΡΑ 4η

1

2

3 ΣΑΡΒΙΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ

4 ΚΥΔΩΝΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 50.46

5 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 47.90

6 ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 26ο

50 ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1 ΚΟΝΤΑΚΑ ΕΛΕΝΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.31.09

2 ΜΠΕΚΕΡΙΔΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 58.91

3 ΦΛΩΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

4 ΜΕΝΤΕΚΙΔΟΥ ΒΑΣΩ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

5 ΤΙΜΟΝΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 58.10

6 ΤΣΙΤΛΑΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.21.95

7 ΧΑΤΖΗ ΕΥΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.08.08

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 27ο

50 ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ & ΠΑΝΩ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2 ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2001

3 ΜΕΝΤΕΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1999 49.19

4 ΤΑΦΑΚΗ ΕΥΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2001

5 ΤΟΥΤΖΑΡΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΕΝΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2000 50.92

6 ΚΩΣΤΕΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2001 1.22.67

7 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΕΡΗ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2001 56.44

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 28ο

50 ΥΠΤΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 & 12 ΕΤΩΝ ΜΕ ΠΕΔΙΛΑ

ΣΕΙΡΑ 1η

1 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΕΛΕΝΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2002 48.13

2 ΣΑΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2002

3 ΜΙΝΤΣΗ ΑΘΗΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2001 51.04

4 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2001

5 ΜΙΝΤΣΗ ΕΥΡΙΑΝΘΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2001 48.87

6 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2001 49.88

7 ΜΙΝΤΣΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2001 52.50

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 29ο

50 ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 7 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.18.32

3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.08.91

4 ΜΩΗΣΙΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.02.65

5 ΣΠΑΝΙΔΗΣ ΦΩΤΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.17.76

6 ΤΟΣΟΥΝΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.25.99

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 30ο

50 ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 8 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2 ΒΑΝΤΖΙΚΑΣ ΘΩΜΑΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

3 ΤΣΑΛΙΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 59.54

4 ΖΑΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.09.67

5 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.11.58

6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.12.60

7 ΧΑΤΖΗΑΥΓΟΥΣΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

ΣΕΙΡΑ 2η

1

2 ΜΟΥΤΣΙΟΥΝΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

3 ΤΣΙΤΟΥΡΗΣ ΦΑΝΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.10,87

5 ΚΑΡΤΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.05.16

6 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.01.15

7 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

8

ΣΕΙΡΑ 3η

1

2 ΚΙΟΣΕΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

3 ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

4 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.08.40

5 ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 57.17

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 31ο

50 ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1 ΛΕΝΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.12.74

2 ΠΡΑΓΚΑΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 55.46

3 ΚΑΡΑΜΑΡΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

4 ΜΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 47.73

5 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 49.39

6 ΘΥΜΙΑΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 56.50

7 ΖΙΑΜΠΡΑΣ ΑΡΙΩΝ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 50.97

ΣΕΙΡΑ 2η

1 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 45.77

2 ΤΣΟΥΚΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 50.27

3 ΠΑΝΑΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

4 ΔΑΛΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.19.35

5 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

6 ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.05.80

7 ΠΑΠΑΚΟΣΜΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

ΣΕΙΡΑ 3η

1

2 ΜΑΥΡΙΚΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

3 ΤΟΚΜΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.02.97

4 ΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 54.03

5 ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

6 ΜΑΚΡΟΛΙΟΛΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.09.80

7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.03.36

ΣΕΙΡΑ 4η

1 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.11.75

2 ΤΟΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 58.91

3 ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

4 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.13.20

5 ΠΟΓΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

6 ΔΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

7 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

ΣΕΙΡΑ 5η

1

2

3 ΙΣΠΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 52.18

4 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΣΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΕΔΙΛΑ

5 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 54.00

6 ΣΤΑΘΗΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΕΔΙΛΑ 46.99 2006

ΣΕΙΡΑ 6η

1

2

3 ΠΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΕΔΙΛΑ 42.70

4 ΤΣΑΓΚΑΡΛΗΣ ΠΑΡΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΕΔΙΛΑ 1.20.12

5 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 51.33

6 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 55.24

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 32ο

50 ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2 ΑΦΕΝΤΟΥΛΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

3 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΥΦΩΝ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

4 ΚΟΙΛΙΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

5 ΤΑΧΜΑΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.03.00

6 ΦΑΝΑΡΑΣ ΦΩΤΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.07.98

7 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.04.90

8

ΣΕΙΡΑ 2η

1

2 ΜΠΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 58.67

3 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 53.19

4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ.

5 ΝΤΑΦΗΣ ΡΑΦΑΗΛ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.15.04

6 ΒΑΤΖΗΚΑΣ ΑΡΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

ΣΕΙΡΑ 3η

1

2 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 59.10

3 ΖΗΝΟΒΙΟΣ ΦΩΤΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

4 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 58.52

5 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

6 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.10.20

ΣΕΙΡΑ 4η

1 ΜΑΡΕΤΣΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 46.05

2 ΤΟΥΡΤΟΥΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 50.08

3 ΤΟΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 50.14

4 ΚΑΤΣΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ

5 ΛΕΒΕΝΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 53.51

6 ΤΟΥΡΤΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 56.48

7 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 53.50

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 33ο

50 ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 11 & 12ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2 ΔΕΡΒΙΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2002 1.01.24

3 ΧΟΝΤΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2001

4 ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2001 49.68

5 ΕΤΣΙΡΟΓΛΟΥ ΕΥΘΥΜΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2001

6 ΒΙΤΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2001 48.67

ΣΕΙΡΑ 2η

1

2 ΝΕΡΑΤΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 2002

3 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 46.50 2002

4 ΨΩΜΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 45.18 2002

5 ΚΟΥΤΡΟΥΔΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. ΠΕΔΙΛΑ 2001

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 34ο

50 ΥΠΤΙΟ ΑΓΟΡΙΑ 13 ΕΤΩΝ & ΠΑΝΩ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2

3 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΙΣΑΑΚ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2000 48.83

4 ΤΟΥΛΟΥΜΕΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2000 45.51

5 ΦΩΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1997 45.46

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 35ο

50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ & ΠΑΝΩ

ΣΕΙΡΑ 1η

1 ΚΑΡΑΚΛΑΝΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΕΔΙΛΑ 46.81 2004

2 ΛΙΟΥΡΗ ΣΤΕΛΛΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.16.68 2004

3 ΜΥΛΩΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 1.15.04 2004

4 ΤΣΑΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.03.53 2003

6 ΛΙΟΥΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 49.40 2001

7 ΡΟΥΣΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2001

8

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 36ο

50 ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2

3 ΣΟΥΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ ΠΕΔΙΛΑ 44.91

4 ΜΟΥΤΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 59.10

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 37ο

100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 & 10 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2 ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2004 2.03.49

3 ΛΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2003 1.41.86

4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2003 1.54.84

5 ΜΠΙΛΙΟΥΣΗ ΤΑΤΙΑΝΑ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2003 1.49.99

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 38ο

100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2

3 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 1.59.81

4 ΣΟΥΚΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2.20.55

5 ΚΑΡΑΜΑΡΚΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 39ο

100 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΑΓΟΡΙΑ 10 &11 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2003 1.56.22

3 ΓΚΟΥΜΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2003 1.40.78

4 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΤΡΥΦΩΝ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2003 1.56.50

5 ΚΟΙΛΙΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2003 1.53.86

6 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Κ.Ε.ΚΟΖΑΝΗΣ 2003

7 ΓΟΥΡΖΟΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΕΛΦΙΝΙΑ ΠΤΟΛ. 2002 1.47.04

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 40ο

4Χ50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8 & 9 ΕΤΩΝ 4Χ50 ΕΛΕΥΘ ΑΓΟΡ

ΣΕΙΡΑ 1η

1 ΑΓΟΡΙΑ 2004 ΚΟΖΑΝΗ 4.02.09

2 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2005 ΠΤΟΛ. 3.47.35

3 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2004 ΠΤΟΛ. 3.18.45

4 ΚΟΡΙΤΣΙΑ 2003 ΠΤΟΛ. 3.12.58

5 ΑΓΟΡΙΑ 2004 ΚΟΖΑΝΗ Ν2 3.18.29

6 ΑΓΟΡΙΑ 2004 ΠΤΟΛ. 3.04.40

7 ΑΓΟΡΙΑ 2005 ΠΤΟΛ. 3.51.56

ΑΓΩΝΙΣΜΑ 41ο

4Χ50 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 & 11 ΕΤΩΝ

ΣΕΙΡΑ 1η

1

2

3

4 ΑΓΟΡΙΑ 2003 ΠΤΟΛ. 3.18.68

5 ΑΓΟΡΙΑ 2003 ΚΟΖΑΝΗ 3.18.87

 

Last Updated on Tuesday, 20 November 2012 22:36
 
Copyright © 2014 Αθλ.Κολυμβ.Ακαδημία "Δελφίνια Πτολεμαϊδας". All Rights Reserved.
Joomla! is Free Software released under the GNU/GPL License.